U14: újabb győzelem-ezúttal a Beled ellen

Április 16-án játszotta soron következő bajnoki mérkőzését az U14-es csapatunk. Ezúttal hazai pályán fogadtuk a Beled együttesét. Az őszi 4-3 arányú vereség előrevetítette, hogy szoros mérkőzés vár labdarúgóinkra. A mérkőzés elején elszalasztott lehetőségeink megbosszulták magukat: a belediek az első félidő hajrájában megszerezték a vezetést.

A második félidőben egy kicsit felgyorsult a játék és ennek is köszönhetően Tóth Bálint előbb akcióból egyenlített (1-1), majd büntetőből is eredményes volt (2-1). Az utolsó percben számos lehetőséget alakítottunk ki, ám az eredmény már nem változott. A csapatban ismét bemutatkozott két fiatal tehetségünk az U11-es korosztályból: Balogh Barnabás és Varga Vitéz.