BOLDOG SZÜLINAPOT FERI BÁCSI!!! U14: SOPRONKÖVESD-SC SOPRON: 4-3

Nagyszerű, parádés, fordulatos mérkőzésen vagyunk túl… Az első félidő kiegyenlített játékában 1 gólos vezetést szereztünk, Csukovits Balázs révén.

A második félidőben az SC Sopron viszonylag gyorsan 1-2-re fordította az állást. Itt érezhető volt a fizikális fölényük és kevés reményünk maradt a pontmentésre is…

Ekkor Varga Bence egy felpattanós szabadrúgásgóllal egyenlített, majd Varga Vitéz (élete első bajnoki gólját lőve) visszafordította a javunkra a mérkőzést egy kipattanót követően.
Néhány perccel a vége előtt ismét Varga Bence brillírozott; kb.: 20 méterről “beköszönt” egy bombagóllal, így 4-2 volt az állás.

A végjátékban egy rossz oldalról (A Spori nem látta jól hogy melyik oldalon ment ki a labda) elvégzett szögletet követően kaptunk még egy gólt, de a 3 pont sorsa megpecsételődött!!!

Csapatunk így 3 fordulót követően, 3 győzelemmel a 2. helyen áll!