Bozsik torna Hegykőn, vereség Vitnyéden: ez történt a hétvégén

U11-es és U13-as csapataink Hegykőn vettek részt Bozsik tornán, ahol – az eső ellenére is – jó mérkőzéseket játszottunk. A pályák elég csúszósak voltak az eső miatt, de a játékunk sebessége megfelelőnek látszott. Sajnos a pontossággal voltak gondjai mindkét csapatnak, ezeken javítani kell, de ez – részben – az időjárásnak is köszönhető.

Az U11-es korosztályban oklevelet kapott: Fülöp Ádám, az U13-as korosztályban Varga Vitéz.

Gratulálunk minden játékosunknak!

U16-os csapatunk ugyanekkor játszotta bajnoki mérkőzését idegenben – a Vitnyéd csapata ellen. Nehéz mérkőzésre számítottunk tekintve, hogy ellenfelünk annak a Nebuló Futball SE-nek a korábbi játékosait vonultatta fel, akik rendre kiemelkedően szerepelnek a bajnokságokban. Ennek ellenére csak a balszerencsénken múlott, hogy 2-2 volt a félidőben az állás, egy utolsó percekben figyelmetlenségből kapott gól okán. Ellenfelünk nagyon keményen – egyesek szerint a durvaság határát súrolva – játszott és sajnos, játékosaink ezt nehezen viselték, ami elvonta a koncentrációjukat a valódi játékról. A második félidőben 2 gólt kaptunk, míg lőni egyet sem tudtunk, így a végeredmény 4-2 lett. Megnyerhettük volna a mérkőzést, de az egyéni hibák, pontatlanságok, figyelmetlenség megbosszulta magát. Mentálisan kell fejlődnünk elsősorban, hiszen a 2 héttel ezelőtti fordulóban szintén ezen múlt, hogy 3 helyett csupán egy pontot szereztünk.

Gratulálunk a Vitnyéd csapatának a győzelemhez!