Elhalasztottuk mérkőzéseinket

A mai napon Egyesületünk az alábbi tartalmú levelet juttatta el a megyei szövetséghez:

” Tisztelt Szövetség!

Hivatkozva a Magyar Labdarúgó Szövetség 2020. november 12-én kiadott kommünikéjére, ezúton kérem a Sopronkövesdi TFK valamennyi mérkőzésének elhalasztását a 2020/2021-es bajnoki idény tavaszi szezonjának idejére.
Játékosaink, kollégáink és családjaik biztonságérzete az elsődleges számunkra és a velük történt egyeztetést követően alakítottuk ki álláspontunkat.
Fontosnak tartjuk kiemelni, hogy a 484/2020-as számú kormányrendelet és az MLSZ állásfoglalását – miszerint edzéseket tarthatunk – üdvözöljük és ezzel a lehetőséggel élni is kívánunk. Azonban egy esetleges fertőzés ezt is ellehetetlenítené, ami kiemelten hátrányos volna valamennyi játékosunk fejlődésére.
Egyesületünk futsal bajnokságban szereplő csapatainak mérkőzéseit a járványhelyzet javulása esetén a megfelelő időpontban, akár december hónapban is le szeretnénk játszani, de az időpontokat csupán a fertőzések visszaesésekor tudjuk meghatározni – ellenfeleinkkel közösen.
Szíves megértésüket előre is köszönöm!
Üdvözlettel:
Hircsu Ákos
STFK elnök”

támogatóink